Zdobyliśmy tytuł Bezpiecznej Szkoły

W październiku 2012r. przystąpiliśmy do Ogólnopolskiego Konkursu Bezpieczna Szkoła – Bezpieczny Uczeń. W szkole odbyły się debaty, konkursy, zajęcia warsztatowe i spotkania dotyczących bezpieczeństwa, tolerancji, solidaryzmu społecznego i obrony przed patologiami. Do współpracy przy realizacji zadań konkursowych zaproszono funkcjonariuszy policji, straży pożarnej, pracowników Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, Ośrodka Pomocy Społecznej i Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.

Komitet Honorowy (w którego składzie znaleźli się m.in. przedstawiciele Sejmu i Senatu RP, członkowie Rządu RP, rektorzy wyższych uczelni, kuratorzy oświaty) oraz Jury Konkursu przyznało naszej szkole tytuł BEZPIECZNEJ SZKOŁY oraz członkostwo Ogólnopolskiego Klubu BEZPIECZNE SZKOŁY.

P1060388

Skip to content