Kiedy zdrowie dopisuje…

Kiedy zdrowie dopisuje,

To ja się dobrze czuję…

ów tytuł jest fragmentem jednej z prób wierszowania na temat zdrowia, której to podjęli się uczniowie klas IV-VI w gołdapskiej „jedynce”. A wszystko za sprawą klasy VIII d (konkretnie z inicjatywy uczniów Dominika W., Oliwiera K. i Mateusza B.), która to zorganizowała konkurs na wiersz dla młodszych kolegów i koleżanek z okazji „Tygodnia dla profilaktyki chorób zakaźnych minionego w ubiegłym miesiącu. Warto wiedzieć, jak się ratować, a lepiej się zabezpieczyć niż leczyć.

Konkursowe prace klasy VI b poniżej. I warto zaznaczyć, iż wiele wśród nich dydaktyzmu na temat troski o zdrowie, co z kolei pokazuje wysoką świadomość i prozdrowotną autorów tekstów.

                                    Wychowawca kl. VIII d

Wiersze uczniów kl.VI b

https://drive.google.com/file/d/15jNl-nc1ly9z_oqdO2PEXAUnSJS4fmEP/view?usp=sharing

Skip to content