Wojewódzkie sukcesy uczniów naszej szkoły

Od lat uczniowie naszej szkoły odnoszą sukcesy w prestiżowych konkursach przedmiotowych organizowanych przez Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty. Obecny rok nie jest wyjątkiem. Nasi wychowankowie uzyskali znakomite wyniki.

Uczeń klasy VI c – Maciej Buńko, po raz drugi zdobył tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu z Historii. Z kolei uczennica klasy VII c – Pola Kowalewska (ubiegłoroczna finalistka) została laureatką Konkursu z Języka Polskiego.  Najliczniej nasi uczniowie uczestniczyli w etapie wojewódzkim Konkursu z Języka Angielskiego, w którym  uzyskali tytuły finalisty. Są to: Filip Dymkowski z klasy VII d, Diana Kamińska,  Pola Kowalewska, Emilia Stankiewicz z klasy VII c i Misha Popadic z klasy VI c. Również finalistą  Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki został Oskar Piniaga – uczeń klasy VII a.

Nasi podopieczni uczestniczyli w dodatkowych zajęciach, wytrwale zgłębiali tajniki przedmiotów i systematycznie rozwijali swoje zdolności oraz zainteresowania.

Uczniów do wymienionych konkursów przygotowywały nauczycielki: Anna Milewska, Lilla Romaniuk, Marzena Zienda-Pawluczuk i Martyna Gołębicka.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Skip to content