InstaLing

Nasza szkoła uczestniczy w Programie InstaLing dla Szkół.


InstaLing  to strona WWW , która wspiera naukę słówek z języka niemieckiego i angielskiego. Sprawia, że proces nauczania słownictwa języka obcego przebiega w łatwiejszy i przyjemniejszy sposób. XVI edycja programu realizowana jest pod patronatem MEN.

Nasza szkoła od roku szkolnego 2021/22 przystąpiła z kolejnym przedmiotem (j. polski) do skutecznej nauki słówek na  stronie Insta.Ling dla  Szkół, uczestnicząc w dwóch kolejnych edycjach XVII i XVIII. 
Program utrwala nie tylko znajomość pisowni (ortografia), ale okazał się być skuteczną pomocą w uświadamianiu uczniom pojęć polonistycznych (i nie tylko). Serdecznie zapraszamy rodziców do obserwacji postępów swych dzieci, do czego jest potrzebny jedynie adres e-mail i zainteresowanie. Nic więcej (szczegóły na na: www.installing.pl). Warto przypomnieć, iż program w wersji podstawowej jest bezpłatny, a doświadczenie pokazuje, że pomocny w edukacji języka ojczystego.


Program InstaLing dla Szkół daje nauczycielowi, uczniom i rodzicom bezpłatny dostęp do  aplikacji w ramach programu szkolnego. 

Jak wygląda codzienna praca z InstaLing od strony ucznia, nauczyciela i rodzica? Informacje dostępne są na   www.installing.pl

Skip to content