Majówka w Wigierskim Parku Narodowym

20 V 2019r. uczniowie młodszych klas z Jedynki wybrali się na majówkę do Wigierskiego Parku Narodowego. W siedzibie parku  obejrzeli wystawę przyrodniczą – kolekcję wybranych gatunków zwierząt oraz obejrzeli filmy o zwierzętach występujących w WPN.  Następnie z panią przewodnik spacerowali ścieżką przyrodniczą „Suchary”. Z wielkim zainteresowaniem oglądali różne gatunki roślin , zwierząt i torfowisko.  Wiele emocji wzbudziły kijanki żaby moczarowej. Ostatnim punktem było obejrzenie wystawy etnograficznej „Ocalić od zapomnienia” . Następnie udali się do Klasztoru Kamedułów w Wigrach. Wszyscy zadowoleni i pełni wrażeń wrócili do szkoły.

Kategorie wpisu: Aktualności

Napisz komentarz


Bezpieczna droga do szkoły

Bezpieczna droga do

13 września 2019 uczniowie naszej szkoły spotkali się z Tomaszem […]

Tanecznym krokiem w krainie fit i dobrych manier

Tanecznym krokiem w

„Zatańcz z Klasą w stylu fit”. 9 IX 2019 r.  […]

Zapytanie ofertowe: Przebudowa nawierzchni placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 1 w Gołdapi

Zapytanie ofertowe:

Załącznik nr 2 – Projekt budowlany na stronie BIP UM: […]

Zapytanie ofertowe: Przebudowa nawierzchni placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 1 w Gołdapi

Zapytanie ofertowe:

Załącznik nr 2 – Projekt budowlany na stronie BIP UM: […]

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Uroczyste rozpoczęc

Ogłoszenie Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się 02.09.2019r. o […]