Zaproszenie na jubileusz

Przeżyte  chwile nie giną.
Nie wiemy nigdy, kiedy wypłyną z dalekiej przeszłości,
by nałożyć się na to, co przeżywamy obecnie.

Miło nam poinformować, że  4 grudnia 2015r. Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Gołdapi  będzie obchodzić 70. rocznicę powstania naszej szkoły; najstarszej szkoły w mieście. To piękny jubileusz, który  jest doskonałą okazją do podsumowań, do kultywowania tradycji szkoły, a tym samym przekazywania uczniom jej bogatej historii. Chcąc podkreślić wyjątkowy charakter wydarzenia, przygotowaliśmy ciekawy program artystyczny oraz sentymentalną podróż w czasie.
Zapraszamy nauczycieli, uczniów i rodziców oraz wszystkich pracowników szkoły z lat 1945 -2015 do wspólnego świętowania 4 grudnia 2015r. o godz. 16.00 w sali gimnastycznej naszej szkoły.
Mamy nadzieję, że atmosfera jubileuszu przetrwa długo w miłych wspomnieniach.
Będziemy zaszczyceni Państwa obecnością.
Prosimy o podzielenie się wspomnieniami na  stronie naszej szkoły: sp1goldap.edu.pl.

Skip to content