Z wizytą u pszczelarzy w GSP!

Uczniowie z SP1 gościli w siedzibie Gołdapskiego Stowarzyszenia Pszczelarzy. O życiu pszczół, roślinach miododajnych i pracy pszczelarzy w interesujący sposób opowiadał p. Józef Giełażys, zastępca prezesa GSP. Dzieci mogły obejrzeć ul z ramkami i plastrami, odzież i sprzęt pasieczny. Poznały produkty pszczele – pyłek pszczeli, wosk pszczeli, propolis. Na zakończenie zajęć zaproszono gości na słodki poczęstunek – wafle z miodem i ziarenka pyłku.

stopka sponsorów

Projekt dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie VIII” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Gołdapskiego Funduszu Lokalnego, Gminy Gołdap, Fundacji Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej w Gołdapi, Banku BGŻ – Oddział w Gołdapi – realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Gołdapski Fundusz Lokalny.

 

Skip to content