Wywiadówka z uczniami i kręglami

W listopadzie rodzice uczniów klasy 7 d  SP 1 w Gołdapi mieli zebranie z wychowawcą i swoimi dziećmi w… kręgielni Zajazdu „Piękna Góra-Rudziewicz”. Odmienne spotkanie pozwoliło nie tylko na omówienie spraw nauki i zachowania uczniów w szkole, ale jednocześnie stało się wydarzeniem integrującym społeczność klasy i ich rodziców. Były więc rozgrywki na torach z kręglami oraz bilardowe, a dodatkowo przy użyciu gry planszowej. Przy okazji zaakcentowano bezpieczeństwo zachowania grupowego w dobie pandemii – teoria połączona z praktyką. I rozmowy międzypokoleniowe płynęły bez przeszkód, w miłej atmosferze, z towarzyszącym na twarzach uśmiechem. Młodzi obiecali wzmóc siły, by było lepiej w szkole, dorośli dyskutowali o kolejnych sposobach spędzenia czasu razem – może w andrzejki, może przed świętami… a może na klasowym kuligu, jeśli zimowa aura dopisze… Najważniejsze, że było owocnie i wszystkim się podobało.

                                                                                                   Wychowawca kl. 7 d Ewa Jurkiewicz

Skip to content