Wyróżnienie dla Jedynki!

Wyróżnienie dla uczniów klasy IIc z Jedynki.

W IV edycji ogólnopolskiego  konkursu „Planeta Energii” klasa IIc z wychowawczynią Ewą Szorc  ze Szkoły Podstawowej nr 1  zdobyła wyróżnienie.

W tym roku o główną nagrodę rywalizowało prawie 500 nauczycieli i niemal 6 tys. uczniów klas I-III szkół podstawowych w całej Polsce, którzy odbyli prawie 1,5 tys. lekcji dotyczących prądu elektrycznego oraz zrealizowali wiele ciekawych działań dodatkowych. Liczne eksperymenty i doświadczenia, zajęcia z pierwszej pomocy, układanie rymowanek na temat energii elektrycznej, wycieczki do elektrowni i centrum nauki, przedstawienia teatralne czy zajęcia taneczne, to tylko niektóre z nich.

Wyniki konkursu na stronie.

http://www.planetaenergii.pl/wydarzenia_1187.xml

zdj

Skip to content