Wycieczka do Warszawy

W grudniu uczniowie klas IV-VI uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Celem wycieczki było Centrum Nauki Kopernik oraz Stadion Narodowy. W Centrum Nauki, zgodnie ze swoimi zainteresowaniami, mogliśmy skorzystać z wielu eksponatów wystawy stałej, obejrzeć spektakl  Teatru Robotycznego, uczestniczyć w zajęciach na temat elektryczności. W planetarium obejrzeliśmy najnowszy spektakl CNK, „Na skrzydłach marzeń” opowiadający o historii lotnictwa.  Bogatsi o nową wiedzę, udaliśmy się na przeciwny brzeg Wisły, aby obejrzeć Stadion Narodowy. Po zejściu z trybun zwiedziliśmy pomieszczenia z których korzystają piłkarze –  począwszy od szatni piłkarzy, sal odnowy i sali konferencyjnej po płytę boiska. Największym zainteresowaniem uczniów cieszyły się podgrzewane fotele piłkarzy rezerwowych.

Skip to content