WYBORY W SP 1

Jak co roku we wrześniu odbyła się w naszej szkole kampania wyborcza kandydatów do Samorządu Uczniowskiego kl. IV- VI. Były plakaty, ulotki, hasła, obietnice przedwyborcze. Ukoronowaniem akcji wyborczej były wybory, które w głosowaniu tajnym, bezpośrednim i powszechnym wyłoniły samorządową reprezentację szkoły. Wydano 204 karty do głosowania. Wszystkie głosy były ważne. Liczba zgłoszonych kandydatów – 12 osób. Każdy uczeń oddał swój głos na karcie wyborczej na jednego z kandydatów. Po piątej godz. lekcyjnej nastąpiło otwarcie urny i przeliczenie głosów. Spośród 204 oddanych głosów największą ilość uzyskali i będą pełnić w Samorządzie następujące funkcje:

1. Przewodnicząca SU- Ewelina Iwanicka – VIC

2. Zastępca Przewodniczącego SU- Wiktoria Ostrowska – VI C

3. Członkowie SU:

  • Emilia Stankiewicz – VI C
  • Noemi Rant – VI A
  • Kamila Szrejder – VI B
  • Aleksandra Brzozowska – VI B
  • Julia Skiba – V A
  • Aleksandra Ratajczak – V A
  • Hanna Kowalewska – V A

Serdecznie gratulujemy wybrańcom. Życzymy wytrwałości i pomysłowości w organizowaniu zaplanowanych obietnic.

Skip to content