Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2019/2020.

W poniedziałek 2 września 2019 roku o godz. 9 w Szkole Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Gołdapi odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2019/2020.

Uroczystość rozpoczęła dyrektor szkoły, pani Sylwia Ostrowska, witając wszystkich uczniów, rodziców, pedagogów oraz zaproszonych gości. Szczególne powitanie skierowała do nowych uczniów z klas pierwszych i oddziałów zerowych. Życzyła zarówno im, jak i pozostałym uczniom, dużo radości i samych sukcesów w nowym rok szkolnym. Przedstawiła organizację roku szkolnego.

Następnie w imieniu Burmistrza Gołdapi głos zabrała skarbnik Urzędu Miasta w Gołdapi, pani Joanna Łabanowska. Przypomniała o zadaniach i obowiązkach uczniów i nauczycieli, wspomniała także o zmianach jakie czekają szkołę tj. termomodernizacja oraz remont łazienek szkolnych. Życzyła wszystkim zebranym, sukcesów, radości i bezpiecznego nowego roku szkolnego 2019/20120.

Kończąc, pani dyrektor szkoły oznajmiła uroczyście,że rok szkolny2019/2020 uważa za otwarty. Następnie uczniowie udali się ze swoimi wychowawcami do klas.

Skip to content