Uczniowie SP 1 na obozie sportowym w Olsztynie

Nasza szkoła corocznie organizuje obozy sportowe, które cieszą się dużym zainteresowaniem.

W tym roku 58 uczniów z klas sportowych i nie tylko, wraz z opiekunami  przez 4 dni przebywało w Olsztynie. Celem obozu było przygotowanie uczniów do zawodów sportowych w II semestrze roku szkolnego 2016/2017.

Każdy dzień obozu był starannie zaplanowany, a uczniowie nie mieli okazji się nudzić.
Warunki mieszkaniowe w hotelu były bardzo dobre, jedzenie również a miejsce do treningów wprost znakomite.

Treningi były bardzo męczące,  ale przyniosły pożądane rezultaty. Pogoda była przepiękna, wymarzona na zajęcia sportowe i spacery. W ramach treningu uczniowie mieli zajęcia na basenie, siłowni oraz boisku.

Kadra w osobach: Dariusza Wojtyny, Martyny Gołębickiej, Ewy Mioduszewskiej  i Jolanty Wojtyny nie tylko dbała o rozwój fizyczny obozowiczów, ale i kulturalno-oświatowy. Pan Paweł – animator hotelu również zdobył nasze serca organizując nam wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego oraz zabawę w „podchody”.

Wieczorami wszyscy uczestniczyli w imprezach integracyjnych: konkurs „Jaka to melodia, turniej piłkarzyków i ping ponga, zabawa w Bajkolandii, kręgle, bilard, dyskoteka.

Ostatniego dnia podczas ogniska odbyło się także podsumowanie obozu. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że to był udany wyjazd, wypoczęliśmy, nabraliśmy sił do dalszej pracy,  przeżyliśmy wspaniałe chwile podczas zgrupowania.

Niestety „wszystko, co dobre, szybko się kończy” i po kilku dniach przyjemności nastawał czas powrotu do domu. Uczniowie ze smutkiem na twarzach żegnali się  z pracownikami hotelu „Manor”.

 

 

Skip to content