Szewczyk Dratewka

Nie bądźmy obojętni, gdy komuś smutno jest,

gdy ktoś cię potrzebuje,  z pomocą szybko śpiesz!

Z takim przesłaniem uczniowie klasy II c przedstawili rodzicom, uczniom, nauczycielom i przedszkolakom teatrzyk pt.: „Szewczyk Dratewka” Janiny Porazińskiej. Uczniowie z wielką radością i zaangażowaniem zaprezentowali losy Szewczyka, który miał wielkie serce. Aktorzy w pięknych kostiumach przygotowanych przez rodziców, w bajkowej scenerii wspaniale odegrali swoje role. W głównych rolach wystąpili Michał Gadaszewski jako Szewczyk Dratewka i Eliza Strus jako czarownica. Uczniowie oglądali sztukę z dużym zainteresowaniem, a to głównie zasługa wspaniałej gry aktorów, dziecięcej scenerii, efektów dźwiękowych, dobranej muzyki i tańców. Widownia nagrodziła małych aktorów gromkimi brawami a rodzice wręczyli słodkie niespodzianki.

Skip to content