Sukces Poli i Kuby

Konkurs wiedzy o odznakę Młodego Strażnika Parku, zorganizowany przez Park Krajobrazowy Puszczy Rominckiej, odbył się już po raz dwunasty. W konkursie wzięło udział 32 uczniów z 11 szkół naszego powiatu. W konkursie biorą udział uczniowie, którzy chcą się rozwijać, poświęcać swój czas na naukę, zdobywać wiedzę spoza programu nauczania. Podczas konkursu  każdy z uczestników prezentował wysoki poziom wiedzy. Wiadomościami na temat  otaczającej nas przyrody, jej ochrony oraz atrakcji turystycznych okolic Puszczy Rominckiej  mogliby zaskoczyć mieszkańców tych terenów.

W tegorocznej edycji konkursu wspaniały sukces odniosło dwoje uczniów Szkoły Podstawowej nr 1, uczniowie klasy VI c: Pola Kowalewska i Jakub Śniczewski, zajmując I miejsce ex aeguo. Gratulujemy odznaki Młodego Strażnika Parku i życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content