Spotkanie z mistrzem

17 października odwiedził naszą szkołę zawodowy mistrz świata  federacji WBF w kategorii superśredniej Przemysław Opalach. Podczas spotkania w sali gimnastycznej opowiadał dzieciom     o początkach przygody ze sportem, treningach i turniejach bokserskich.

„Nie jest sztuką zadawać ciosy, ważniejsza jest umiejętność ich unikania” – powiedział trener mistrza, Marek Majewski, obecny również na spotkaniu. Dzieci mogły obejrzeć pasy mistrzowskie     i dotknąć ich oraz założyć prawdziwe rękawice bokserskie. Sportowcy zademonstrowali elementy treningu bokserskiego. Na zakończenie spotkania – długa kolejka po autografy, a także wspólne zdjęcie.

Spotkanie bardzo dzieciom się podobało . Możliwość bezpośredniego kontaktu ze sportowym mistrzem będzie stanowić zachętę do uprawiania sportu i aktywności fizycznej.

Skip to content