SP1 DLA MICHALINKI

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w kiermaszu w dniu 31.05.2019 godz. 9:00 – 12:00 na rzecz Michalinki ( mała wojowniczka, która walczy z siatkówczakiem). Zapraszamy klasy do przygotowania pod kierunkiem wychowawców oraz rodziców: smakołyków, sałatek, galaretek, rękodzieła itp. Liczymy na Waszą inwencje twórczą i zaangażowanie. Wszystkie zarobione pieniążki przekażemy w prezencie z okazji „Dnia Dziecka” Michalince.

(kiermasz odbędzie się na sali gimnastycznej, wszystko co chcemy podarować przynosimy do godz. 8:00 na salę)

Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas”

Zapraszamy serdecznie !!!

Organizatorzy

Sylwia Ostrowska

Marzanna Zienda – Pawluczuk

Ewa Dzbyńska

Anna Milewska

Urszula Mossakowska

Ewelina Banach – Bardońska

Skip to content