Poznajemy pracę fizjoterapeuty

W dniu 20.02.2020r.  młodsi uczniowie naszej szkoły  spotkali się z fizjoterapeutką panią Anną Strus. Uczniowie systematycznie uczestniczą w zajęciach z doradztwa zawodowego realizowanych w ramach innowacji „Poznajemy świat zawodów”. Mama naszej koleżanki Elizy powiedziała „Kocham mój zawód. Wymaga on dużego nakłady pracy, ciągłego dokształcania by poznawać nowinki z dziedziny rehabilitacji.” Fizjoterapeuta musi być cierpliwy, dokładny, delikatny. Swoją postawą powinien motywować pacjentów i nie pozwalać utracić im wiary w sukces terapii. Przywraca pacjentów po różnego rodzaju urazach i wypadkach do czynnego życia. Pokazała podstawowe techniki masażu i zwróciła szczególną uwagę na nasze kręgosłupy. Na koniec spotkania z wielką chęcią zgłaszaliśmy się do masowania. Serdecznie dziękujemy pani Ani za atrakcyjne zajęcia.

Skip to content