Pomagamy, bo chcemy!

Uczniowie SP1 wielokrotnie udowadniali, że nie są obojętni na potrzeby innych. Tak było też tym razem. 23 lutego 2017 r. Samorząd  Uczniowski ze Szkolnym Klubem Wolontariatu zorganizował szkolną dyskotekę, której  celem przede wszystkim  była organizacja zbiorki pieniędzy dla Eryka Boguszewskiego.

Eryk Boguszewski urodził się z wrodzoną wadą mózgu, z zespołem spastycznym czterokończynowym, małogłowiem i padaczką. Eryk obecnie ma 4 latka a jego rozwój psychomotoryczny zatrzymał się na etapie 4 miesięcznego dziecka. W chwili obecnej jest pod opieką wielu lekarzy specjalistów. Ogromną szansą na rozwój Eryka jest stała i kompleksowa rehabilitacja. Na dyskotekę przybyła mama Eryka wraz z synem, która odebrała zgromadzoną kwotę pieniędzy, dziękując za pomoc w sfinansowaniu rehabilitacji dla syna.
Dziękujemy panu Kamilowi Cybulskiemu za poprowadzenie dyskoteki charytatywnej.
SU SP1

Skip to content