Pierwszy Dzień Wiosny

Pierwszy Dzień Wiosny nie musi kojarzyć się z dniem wagarowicza, wiedzą to uczniowie naszej szkoły. Po raz drugi Wiosnę witalśmy naszymi talentami.

                21 marca ruszyła II Edycja „Mam Talent”, w której wystąpili uczniowie klas 0 – VIII. Zaprezentowano śpiew, taniec, kabaret, grę na instrumentach. Występy oceniało nauczycielskie jury w składzie: Anna Jastrzębska, Ewa Jurkiewicz, Martyna Gołębicka, Izabela Gromek, oraz Piotr FIszer – reprezentant uczniów. Po burzliwych naradach wyłoniono najlepsze talenty naszej szkoły. Nagrodzono ich drobnymi upominkami i pamiątkowymi dyplomami. Publiczność dopisała, były bisy, gromkie oklaski i wesoła zabawa. Pierwszy Dzień Wiosny zaliczamy do udanych i z utęsknieniem czekamy na III Edycję w następnym roku.

                Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za wsparcie finansowe i owocną współpracę.

Skip to content