Pasowanie na ucznia

9 października w naszej szkole odbyła się niezwykle ważna uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. Na sali gimnastycznej w obecności Rodziców i Dyrekcji do pasowania przystąpiły trzy klasy pierwsze:I A z wychowawcą Panią Gabrielą Kamińską, klasa I B z wychowawcą Panią Krystyną Jaźwińską i klasa I C z wychowawcą Panią Marleną Guźniczak. Każda z tych klas do uroczystości ślubowania przystępowała o wyznaczonej godzinie, ze względu na zachowanie odpowiedniego reżimu sanitarnego. Pierwszoklasiści w obecności Dyrekcji i Rodziców zaprezentowali krótki program artystyczny, którym zdali pierwszy egzamin na ucznia. Następnie Dyrektor Sylwia Ostrowska uroczyście przystąpiła do pasowania uczniów klas pierwszych. Po pasowaniu dzieci oficjalnie zostały przyjęte w poczet uczniów naszej szkoły i stały się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej. Otrzymały dyplomy, drobne upominki, słodkości oraz niespodziankę od Burmistrza Gołdapi Tomasza Rafała Luto.Kochane Pierwszaki! Cieszymy się, że jesteście już uczniami i życzymy Wam wielu sukcesów w nauce. Niech zdobywanie wiedzy będzie dla Was radością. Powodzenia !

Gratulujemy i witamy w naszej szkole

Skip to content