Noc w szkole

Długo uczniowie naszej szkoły będą wspominać noc spędzoną w szkole – noc pełną wrażeń, atrakcji i niespodzianek. Impreza pod hasłem „Nocka w szkole” rozpoczęła się w godzinach wieczornych w piątek 27 października, a zakończyła o poranku dnia następnego. Każdy uczestnik przybył do szkoły wyposażony m.in. w śpiwór, niezbędny prowiant oraz dużą porcję dobrego humoru.

Wieczór i noc obfitowały w wiele atrakcji: były tańce i pląsy przy muzyce, gry planszowe, ale także zajęcia, nauki makijażu i wieczorne czytanie – czytał Piotr Bardoński, uczniowie słuchali z zainteresowaniem, kontynuując piątkową #przerwanaczytanie. W sali gimnastycznej rozgrywały się wielce emocjonujące rozgrywki i konkursy. Dla wszystkich zaserwowana została smakowita pizza. Po pysznej kolacji odbyła się długo wyczekiwana dyskoteka z….latarkami. W sobotni poranek uczniowie – nieco jeszcze zaspani po nocnych atrakcjach, ale bardzo zadowoleni – powrócili do swoich domów.

Skip to content