Noc Bibliotek 2016

Za nami kolejna Noc Bibliotek, tym razem pod hasłem ,,Wolno czytać!”. Jest to akcja promująca czytelnictwo i biblioteki, która odbyła się w Szkole Podstawowej nr 1 w Gołdapi w nocy z piątku na sobotę 3 czerwca. Zgłosiło się około 60 uczniów naszej szkoły. Spotkanie trwało od godz. 20.00 do godz. 6.00 rano następnego dnia. Przybyli zaproszeni goście, pani Agnieszka Stańczak i pani Agnieszka Iwanowska wraz z mężem. Panie przeczytały fragmenty swoich ulubionych książek, opowiedziały co czytały, gdy były dziećmi. Pan Iwanowski recytował z pamięci długi wiersz zapamiętany z dzieciństwa. Każdy uczestnik spotkania również opisał lub narysował swoją ulubioną książkę. Zapraszamy do obejrzenia galerii tych prac znajdującej się obok biblioteki.  Przez cały czas nie opuszczał nas dobry humor!

Skip to content