Niechaj każda mama wie…

Od lat dobrze łączą się praca i zabawa, czego doświadczali już niejednokrotnie uczniowie klasy IV d. W miniony piątek, po lekcjach,  udali się do „Kangurka”, by tworzyć upominki dla swoich mam na niedzielne święto. Po wytężonej pracy (przygotowaniu i ugniataniu masy) dziewczęta i chłopcy przypominali bądź utrwalali sobie, jak to być tym jeszcze małym dzieckiem, co widać na załączonych fotografiach. Ich radością przeniknęły całe pomieszczenia, a z pewnością już tworzone kąpielowe kule dla ich mam. Po skończonej zabawie, opakowali prezenty, pożegnali się z uśmiechem i udali do domów, aby w niedzielę opowiedzieć o tym swoim rodzicielkom i wręczyć swoje dzieła. Niechaj każda mama wie, że łączy się z radością.

                                         Wychowawca IV d E. J.

Skip to content