„niech małe sny spełnią się dziś”

Nietypowy prezent otrzymali uczniowie Jedynki z klasy IIc  z okazji Dnia Dziecka.  Każde dziecko mogło przeżyć niezapomnianą przejażdżkę na  koniu.

Rodzice zorganizowali wyjazd do Pensjonatu u Źródeł Rospudy. Tam czekała na nas pani Agnieszka z mężem- instruktorzy nauki jazdy konnej.  Rozpoczęliśmy od spaceru po gospodarstwie. Oglądaliśmy maszyny rolnicze.   Zwiedziliśmy  również stajnię oraz dowiedzieliśmy się, w jaki sposób dbać i pielęgnować konie, aby utrzymać je w dobrej kondycji i zdrowiu.

Spacerowaliśmy po wyspie i podziwialiśmy kwitnące grążele. Obserwowaliśmy zachowanie bocianów w gnieździe. Punktem kulminacyjnym była przejażdżka na koniu pod okiem instruktora, strzelanie z łuku do tarczy, gry i zabawy integracyjne oraz ognisko i pieczenie kiełbasek.

Tę ekscytującą wyprawę zorganizowała nam Pani Izabela Słowikowska i Pani Emilia Płach, nad bezpieczeństwem czuwali rodzice Pan Marcin Bogdan i Pani Sylwia Jakubik. Dziękujemy !!

Serdecznie dziękujemy Panu Tomaszowi Płach za sponsoring  autokaru a kierowcom za bezpieczną jazdę. Wycieczka dostarczyła wszystkim uczestnikom wiele radości i pozytywnych wrażeń.

        Klasa IIc i Ewa Szorc

Skip to content