Miło spędzamy wolny czas

W październiku Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi rozbrzmiewała muzyką, ponieważ Samorząd Uczniowski zorganizował fantastyczną dyskotekę powitalną dla klas czwartych. W zabawie tłumnie uczestniczyli uczniowie klas IV – VI. Opiekę nad uczniami sprawowali nauczyciele i opiekunowie Samorządu Uczniowskiego. Do tańca zagrzewały skoczne piosenki z najpopularniejszych list przebojów. Jednym słowem – dla każdego coś miłego. Uczniowie klas starszych powitali oklaskami klasy IV, a konkursy organizowane i przeprowadzane przez członków Samorządu Uczniowskiego cieszyły się dużym zainteresowaniem. Postanowiliśmy to szybko powtórzyć.

Stwierdziliśmy, że Andrzejki to idealny czas na zabawę. Wykorzystaliśmy to w naszej szkole organizując dyskotekę, obfitującą w atrakcje. Imprezę przygotował Samorząd Uczniowski klas IV-VI. Nasza DJ- ka, p. Martyna Gołębicka zadbała oto, aby na dyskotece nie zabrakło największych tanecznych przebojów ostatnich miesięcy. Dzięki temu wszyscy wspaniale się bawili od pierwszej do ostatniej minuty. Zabawy, radości oraz uśmiechu było wiele i wszyscy z utęsknieniem czekają już na następne dyskoteki.

Skip to content