Konkurs Piosenki Anglojęzycznej

W dniu 24.05.2019 na zaproszenie Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kajki  w Grabowie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie Piosenki Anglojęzycznej pod patronatem Burmistrza Tomasza Luto.

            Głównym celem tego konkursu było zaprezentowanie umiejętności językowych i wokalnych uczniów. Konkurencja była bardzo duża. Jury oceniło nasze występy na wysokim poziomie. Wśród 32 uczestników, ze wszystkich szkół zajęliśmy: II miejsce w kategorii klas I-III: otrzymały Andżelika Milewska i Maja Siemieniuk, III miejsce w tej samej kategorii zajęła Aleksandra Cybulska. Natomiast w kategorii IV – VI otrzymaliśmy  wyróżnienie, które otrzymała Michalina Kowalewska.

            Serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie rodzicom występujących dzieci i p. Annie Puzie nauczycielce naszej szkoły za pomoc w merytorycznym przygotowaniu uczennic.

            Składamy także wyrazy uznania organizatorce konkursu p. Annie Buczyńskiej, za profesjonalizm, zaangażowanie i miłą atmosferę panująca podczas występów. Naszym występującym gratulujemy i czekamy na jeszcze. 

Ewa Dzbyńska

Ewelina Banach – Bardońska

Skip to content