Konkurs „Maska karnawałowa” rozstrzygnięty

20 stycznia 2017r  zakończył się  konkurs   „Maska karnawałowa”, w którym kolejny raz uczniowie  udowodnili, że wyobraźnia i pomysłowość nie znają granic.

Na konkurs wpłynęło 69  masek . Ogromne było bogactwo proponowanych przez  uczestników wzorów, kolorów, form, rodzajów wykorzystanych materiałów i technik. Były maski w stylu weneckim, podobizny zwierząt, postaci z bajek i bohaterów fantastycznych, projekty wykonane z kartonu, masy papierowej, kolorowane flamastrami, farbami, ozdabiane tkaniną, piórami, cekinami, brokatem – wszystkie zasługują na pochwałę.

Gratulujemy kreatywności oraz zaangażowania! Komisja konkursowa miała niezwykle trudne zadanie, aby wybrać zwycięzców. Ostatecznie  wybrała szesnastu  laureatów. Oto ich nazwiska i prace, które dały im zwycięstwo:

I MIEJSCE

Weronika Meller kl.3b

Wiktoria Urbanowicz kl.1a

Antoni Gryniewicz – pięciolatki

Weronika Rydel kl.2b

Philip Popadic kl.0c

II MIEJSCE

Amelia Górska KL.2b

Klaudia Brzozowska kl.3b

Justyna Dzikiel Kl.2a

Julia Zabielska kl.2a

Aleksander Rembecki kl.3b

Anna Wądołowska kl.2a

 III MIEJSCE

Julia Rudnik kl.0c

Izabela Sawic-Syperek kl.3a

Gabriela Brodowska kl.2e

Daria Dmitriewicz kl.2b

Oliwia Lelo kl.0c

 

Organizator  konkursu bardzo dziękuje wszystkim paniom, rodzicom i dzieciom, za ogromny wkład włożony w wykonanie przepięknych prac na  konkurs.

Skip to content