Koncert charytatywny

Mieszkańcy Gołdapi potrafią się dzielić i wspierać potrzebujących. Dowodem na to stał się niedzielny koncert charytatywny na rzecz Jakuba Szrejdera „Spełniamy marzenia”, który odbył się w kompleksie Hala – Basen OSiR. Na ten cel udało się zebrać 12057,50 zł. Do uzyskania tej kwoty przyczyniło się wiele osób.

Na początku pragniemy podziękować wszystkim, którzy przybyli na koncert i swoimi datkami wspomogli cel naszej imprezy. Bez Was, Szanowni Goście, próżny byłby nasz trud.

Ogromne podziękowania kierujemy również do wszystkich sponsorów i darczyńców, którzy przekazali rzeczy na licytację i do rodziców naszych uczniów, za zrobienie słodkości i kartek świątecznych na kiermasz. Niech spełnią się Wasze najskrytsze marzenia.

Ponadto dziękujemy artystom małym i dużym, którzy uświetnili ten wieczór swoimi występami. Przy pełnych trybunach wystąpili uczniowie gołdapskich szkół i uczestnicy zajęć z Gołdapskiego Domu Kultury i ze Słonecznego Domu. Dziękujemy również wolontariuszom i wszystkim, przyjaciołom, którzy pomagali przy organizacji tego koncertu.

Wszystkim i każdemu z osobna dziękujmy. Niech Anioły przyniosą szczęście, a okazane dobro niech do Was powróci.

ORGANIZATORZY

SZKOŁA PODSTAWOWA NR1 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W GOŁDAPI

Skip to content