Kiermasz wielkanocny w SP 1

W czwartek 17 marca w Szkole Podstawowej nr 1 odbył się Kiermasz Wielkanocny. Było świątecznie, kolorowo i wiosennie. Podczas kiermaszu można było podziwiać, próbować oraz nabyć wszystko to, co ze Świętami Wielkanocnymi wszystkim nam się kojarzy. Rękodzielnicze dzieła: baranki, pisanki, kraszanki, stroiki, palmy, kartki świąteczne, i wiele innych przygotowali uczniowie szkoły, nauczycie i rodzice.
Tegoroczny kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem wśród rodziców, dzieci i uczniów naszej szkoły a także osób z zewnątrz.
Kiermasz Świąteczny swoją obecnością zaszczycił Starosta Powiatu pan Andrzej Ciołek. Docenił on wysiłek dzieci, odwiedził każde stoisko i na każdym coś zakupił. Dla wszystkich uczestników miał również dobre słowo.
Uzyskany dochód przeznaczony zostanie na potrzeby klas, które uczestniczyły w kiermaszu.
Wszystkim, którzy odwiedzili nasz kiermasz serdecznie dziękujemy.
Życzymy Wesołych Świąt.

 

Skip to content