Jedyna w swoim rodzaju

… choinka stanęła na II piętrze korytarza w naszej szkole.  Wysoka tak, że przyciąć ją trzeba było. To klasa 5 d sprawiła zaistnienie żywej choinki na wysokościach (tradycyjna jak co roku błyszczała błyskotkami na parterze szkoły) oraz stojaka do niej (tu ukłon w stronę fundatorów rodziców tej klasy). Nie wysokość jednak spowodowała, że jest niepowtarzalna, lecz  inny„ubiór”. Otóż Samorząd Uczniowski ogłosił strojenie drzewka przez całą społeczność szkolną. I zielone drzewko systematycznie bogaciło się w kolory aż po ostatni dzień przed feriami.Przybywało bombek – nie tych świecących, ale takich pisanych sercem, czyli ozdabianych dobrym słowem, bo nie wszystko złoto, co się świeci… Życzymy Dobrych Świątecznych Dni (i dalszych także…)                                                              

SU wraz z opiekunkami z  gołdapskiej „Jedynki”Skip to content