I Konkurs wiedzy o HIV/AIDS

W związku z obchodami „Światowego Dnia Walki z AIDS” 3 grudnia w naszej szkole odbył się międzyszkolny „I Konkurs wiedzy o HIV/AIDS”.

            Jego celem była popularyzacja wiedzy dotyczącej wirusa HIV i choroby AIDS oraz zwiększenie świadomości na temat sposobów zakażenia wirusem HIV. W konkursie wzięło udział 12 osób z klas: VII B, VIII A, VIII C.

            Zwyciężczynią konkursu  została uczennica klasy VIII A Wiktoria Buraczewska, miejsce II zajęła Anna Świtaj uczennica klasy VII B, miejsce III zajęła Wiktoria Brodowska uczennica klasy VII B i czwarte miejsce uczennica klasy VIII A Julia Kowalska. Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki i pamiątkowe dyplomy. Nad organizacją i poprawnością konkursu czuwała komisja w składzie: Pani  Ewa Bolewska – asystent Promocji Zdrowia i Oświaty Zdrowotnej Powiatowej Stacji Sanitarno -Epidemiologicznej w Gołdapi,  Pani Danuta Boguska – nauczyciel biologii, pielęgniarka szkolna Pani Beata Sosnowska i pedagog szkolny Urszula Mossakowska.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu  i życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content