Hej na narty

Klasa IIc z Jedynki lubi wycieczki, kontakt z naturą  i aktywny wypoczynek. Mama Michalinki- pani Maja Kowalewska  zorganizowała nam zimową wycieczkę.

Państwo Emilia i Tomasz Płach  zawieźli nas  autokarem na Piękną  Górę. W wypożyczalni sprzętu panowie błyskawicznie dobrali odpowiednie buty narciarskie, narty i kaski. Szybki kurs nauki jazdy na nartach zaproponował nam pan Jacek Kowalewski i pani Joanna  Cieśluk-  instruktorzy ze  szkółki narciarskiej i snowboardu MASTER. W ciągu 2 godzin wszyscy nauczyliśmy się  bezpiecznie poruszać po stoku, wjeżdżać wyciągiem orczykowym, zjeżdżać, hamować pługiem i skręcać pilnie słuchając bardzo cennych wskazówek  fantastycznych instruktorów. Cały czas czuwali na stoku  i pomagali nam nasi kochani rodzice. Dziadek Oliwki przygotował ognisko w  koksowniku, a tata Oli zaprosił na pyszne kiełbaski. Polubiliśmy ten zimowy sport. Gorąco wszystkim dziękujemy.

Klasa IIc i Ewa Szorc

Skip to content