Edukacyjny sukces SP1 Gołdap

„Sukces to drabina, po której nie sposób wspiąć się z rękami w kieszeniach” (Philip Wylie).

Z prawdziwą przyjemnością i dumą informujemy o zdobyciu tytułu laureata  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Olsztynie przez Ewelinę Iwanicką, uczennicę klasy VIc. Sukces odniosła także Pola Kowalewska, uczennica tej samej klasy, zdobywając tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego. Uczennice włożyły wiele wysiłku i poświęciły swój wolny czas, aby opanować cały zakres materiału z języka polskiego nie tylko z klasy VI, ale również wiadomości i umiejętności wychodzące poza zakres programu nauczania szkoły podstawowej. Musiały wykazać się też nieschematycznym myśleniem, kreatywnością oraz inwencją twórczą. Sukces był możliwy dzięki ich ciężkiej i systematycznej pracy nie tylko na lekcjach, ale także na zajęciach pozalekcyjnych pod kierunkiem pani Lilli Romaniuk.

Ewelinie i Poli  gratulujemy i cieszymy się ich sukcesem. Laureatka i finalistka tak trudnego i prestiżowego konkursu to wzór do naśladowania dla uczniów młodszych klas. Zachęcamy do systematycznej, wytrwałej pracy – naprawdę warto!
20170320_125135

Skip to content