Dni Rodziny w naszej szkole.

Kolejny już rok 6 latki z grup A i B  wzięły czynny udział w obchodach Warmińsko -Mazurskich Dni Rodziny.

24 maja zaprosiliśmy do swoich sal mamy dla których przygotowaliśmy część artystyczną i własnoręcznie wykonane upominki.30 maja razem z rodzicami wybraliśmy się na wycieczkę do Centrum Aktywnego Wypoczynku ,,Gwarek”k. Giżycka,gdzie z Kubusiem Puchatkiem i jego przyjaciółmi spędziliśmy  dzień. 1 czerwca braliśmy udział w zawodach sportowych zakończonych słodką niespodzianką i grillem przygotowanym przez rodziców.6 czerwca na boisku ,,Orlik’ wspólnie z dziećmi i rodzicami z innych klas tańczyliśmy na dyskotece prowadzonej przez p.B. Szlaszyńskiego z TAN- MUZ w Olecku. Rodzice postarali się o małe co nie co  do zjedzenia Dziękujemy wszystkim rodzicom zaangażowanym w organizację Dni Rodziny.

Skip to content