Bohaterowie naszych lektur

Wyniki międzyszkolnego konkursu plastycznego dla kl. II i III szkół podstawowych „Bohaterowie naszych lektur”. Dnia 14.06.24 został rozstrzygnięty międzyszkolny konkurs plastyczny pt. ,,Bohaterowie naszych lektur”. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. M. Kopernika w Gołdapi. Oceny prac konkursowych dokonali organizatorzy konkursu.

Komisja konkursowa przy ocenianiu prac wzięła pod uwagę: zgodność pracy z tematem, jakość, oryginalność, samodzielność i estetykę wykonania pracy.

Wyniki konkursu

Klasy II

I miejsce – Luiza Sobiech SP w Grabowie

II miejsce – Hanna Wojda SP nr 3 w Gołdapi

III miejsce – Julia Romanowska SP nr1 w Gołdapi

Klasy III

I miejsce – Hanna Wróbel SP nr1 w Gołdapi

II miejsce – Matylda Kwiatkowska SP nr3 w Gołdapi

Nagrody i dyplomy zostaną przekazane zwycięzcom za pośrednictwem szkoły.

Organizatorzy gratulują nagrodzonym i dziękują wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Słowa podziękowania kierują również do nauczycieli, którzy zachęcili swoich uczniów do wykonania prac plastycznych promujących ideę czytelnictwa.

Organizatorzy:

Beata Bielawska, Marlena Guźniczak, Gabriela Kamińska, Anna Puza

Skip to content