Wycieczka do Warszawy

30 października najstarsze klasy naszej szkoły udały się na wycieczkę do Warszawy. Pierwszy punkt programu to Teatr Komedia, a w nim radosny, pełen ciętego dowcipu spektakl na podstawie bestsellerowej francuskiej powieści „Pasztety, do boju!”. Utwór dotyka sedna nastoletnich problemów i, mam nadzieję, okaże się dla wielu skutecznym antidotum na kompleksy. Kolejny punkt – stadion narodowy, a tam wiele wrażeń dla miłośników futbolu – m. in. szatnia reprezentacji, strefa zawodników i mnóstwo ciekawostek związanych z meczami Biało – Czerwonych na PGE Narodowym. Byliśmy także w Muzeum Świat Iluzji. Okazało się, że wszystko zależy od perspektywy 😀 Najwięcej emocji wzbudził zwariowany tunel oraz gabinety luster i światła. Przez cały warszawski dzień towarzyszył nam dobry nastrój i prawie letnie słoneczko.

Skip to content