Wycieczka do Olsztyna

Uczniowie kl.IIIA i III C dzień  10 czerwca spędzili w Olsztynie. Najpierw obejrzeli spektakl teatralny  pt. “Tymoteusz wśród ptaków” w Teatrze Lalek. Niezwykłe przygody bohatera z wiosną, ptakami, jajkiem,lisem i własnym niedźwiedziem tatą zaimponowały dzieciom. Kłopoty Tymoteusza łudząco przypominały ich własne.

Kolejnym punktem był seans w Planetarium. Wiedza o astronomii podana w ten sposób również spodobała się dzieciom. Z kolei zwiedzaliśmy miasto pieszo udając się do McDonald’s. Prowadził nas przesympatyczny przewoźnik pan Sławomir Tramp, który swoim humorem uprzyjemniał nam całą wycieczkę. Trochę zmęczeni, ale szczęśliwi wróciliśmy do Gołdapi. Szkoda, ze w tym składzie już nigdzie nie wyruszymy.