Przystań Świętego Mikołaja

Z okazji zbliżających się mikołajek wraz z uczniami klasy 0c pod opieką Pani Beaty Bielawskiej oraz 2a z Panią Barbarą Klejmont, wybraliśmy się w odwiedziny do Przystani Świętego Mikołaja.

Znajduje się ona w ośrodku wypoczynkowym Gwarek położonym w sercu Mazur, w malowniczej miejscowości Piękna Góra, w pobliżu Giżycka. Tam cieszyliśmy się różnorodnymi atrakcjami. Rozpoczęliśmy od pisania listów o wymarzonych prezentach. W skupieniu wyliczyliśmy nasze tegoroczne marzenia. Mieliśmy też okazję zobaczyć Elfi Teatr, a w nim bożonarodzeniowe tradycje w nowej odsłonie. W Fabryce Zabawek pomagaliśmy w robieniu podarków i ich pakowaniu. W końcu nastąpił gwóźdź programu – spotkanie z samym Świętym Mikołajem w jego konsulacie! Opowiedział nam o swojej pracy i życiu z elfami, a nie szczędził przy tym żartów. Gdy już się nim nacieszyliśmy, nastąpiła chwila zabawy na Placu Zabaw im. Rudolfa Czerwononosego.

Wracając, czuliśmy się zmęczeni, ale bardzo, bardzo szczęśliwi!

Izabela Gromek

Skip to content