NOCKA W SP1

Uczniowie klas IV-VI wraz z opiekunami spotkali się z piątku na sobotę w sali gimnastycznej. Celem spotkania była integracja i dobra zabawa uczniów. Na początku został przedstawiony program oraz zasady pobytu w szkole. Podczas imprezy, która trwała od 20.00 do 6.00 odbyło się wiele gier i zabaw, z których najbardziej uczniom podobały się rozgrywki sportowe oraz spotkanie z gościem. Pani Ewa Bogdanowicz-Kordjak wprowadziła dzieci w krainę podróży czytając w bibliotece  książkę o przygodach małej Neli. Równie interesujące okazało się karaoke wraz z tańcami. Innym uczniom natomiast najbardziej do gustu przypadło zjedzenie pizzy i oglądanie filmów. Wspólnie spędzony czas minął bardzo szybko. Uczniowie w ogóle nie spali. Wszyscy byli bardzo zmęczeni, ale zadowoleni z tak spędzonej nocy. Nad przebiegiem „Nocki w szkole” czuwały panie: Ewa Mioduszewska, Edyta Olszewska, Jolanta Wojtyna i Martyna Gołębicka.

Skip to content