Nagroda dla Zuzi

Zuzia Śniczewska, uczennica klasy 4b zdobyła pierwsze miejsce w konkursie ekologiczno-plastycznym na plakat upowszechniający prawidłowe postępowanie ze zużytymi bateriami i akumulatorami.

Konkurs ogłoszony przez Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego w ramach publicznej kampanii edukacyjnej, miał za zadanie zwrócić uwagę uczestników na właściwe postępowanie z bateriami i akumulatorami, a także gospodarowanie nimi w momencie, gdy stają się odpadami.

W konkursie mogli uczestniczyć przedszkolacy, uczniowie szkół podstawowych (podział na kategorie: klasy I-III i IV-VI), gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych oraz ośrodków szkolno-wychowawczych. Na konkurs wpłynęło ponad 900 prac. Praca Zuzi okazała się najlepsza w kategorii klas IV- VI (szkoły miejskie). Laureatka otrzymała dyplom oraz aparat fotograficzny. Serdecznie gratulujemy!!!

Skip to content