Lekcja w muzeum i papugarni

Dzieci z klasy Ic i IIa  z Jedynki wybrały się do Muzeum Kultury Ludowej w Węgorzewie. Obejrzały eksponaty pochodzące z  Warmii i Mazur: ubrania, przedmioty codziennego użytku i  sprzęt gospodarczy. Tkały na krosnach dywanik i karmiły kozy. W Parku Etnograficznym oglądały zabytkowe chaty. Następnie udały się do Papugarni Mazury w Wilkasach. Poznały różne gatunki papug, które zachwycały swoimi barwami. Dzieci były szczęśliwe i zachwycone, bo mogły je brać na ręce i karmić. Spacer nad jeziorem, frytki i lody to atrakcje na zakończenie wycieczki. Zobaczcie zdjęcia.

Kategorie wpisu: Aktualności

Napisz komentarz


Bezpieczna droga do szkoły

Bezpieczna droga do

13 września 2019 uczniowie naszej szkoły spotkali się z Tomaszem […]

Tanecznym krokiem w krainie fit i dobrych manier

Tanecznym krokiem w

„Zatańcz z Klasą w stylu fit”. 9 IX 2019 r.  […]

Zapytanie ofertowe: Przebudowa nawierzchni placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 1 w Gołdapi

Zapytanie ofertowe:

Załącznik nr 2 – Projekt budowlany na stronie BIP UM: […]

Zapytanie ofertowe: Przebudowa nawierzchni placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 1 w Gołdapi

Zapytanie ofertowe:

Załącznik nr 2 – Projekt budowlany na stronie BIP UM: […]

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Uroczyste rozpoczęc

Ogłoszenie Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się 02.09.2019r. o […]