Happening z Mikołajem

6 grudnia  2016r. z okazji Mikołajek klasy  IIb  i IIc z SP nr 1 zorganizowały happening  „Poznaj Finlandię – kraj św. Mikołaja.” . Uczniowie przygotowali wystawę o Finlandii, którą zaprezentowali na holu szkoły. Od rana pani dyrektor wesoło witała    gości z dalekiej Laponii. Mikołaje i  Elfy rozdawały wcześniej przygotowane ulotki o Finlandii oraz słodkie niespodzianki. Wesoły taniec z Mikołajem  i prezenty wzbudziły uśmiech  na twarzach wszystkich dzieci, które obiecały, że będą  dobrze się zachowywały i pilnie uczyły przez cały rok. Grupę dzieci zaprosił na pizzę. Pan Mariusz uczył dzieci grać w bilard. Wielka atrakcją była kózka – reniferek, którą wszyscy mogli pogłaskać. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom oraz pani Emilii Płach  i panu Marcinowi Bogdanowi za mikołajkowe niespodzianki.

IIb  IIc  Ewa Szorc i Sylwia Ostrowska

Skip to content